خوش آمدید، مهمان! [ ثبت نام | ورود rss  | twitter  | Facebook

پین سون
یک چارتر

آگهی ویژه در تبلیغکار

آگهی ویژه 7 ستاره
60 هزار تومان
+
بهینه سازی اختصاصی
جهت جذب مشتری بیشتر از
گوگل و سایر جستجوگرها

تخفیف آگهی ویژه:
دوماهه 15 درصد
سه ماهه 25 درصد
شش ماهه 35 درصد

مزایای آگهی ویژه

تعرفه آگهی ویژه

اینماد

ساماندهی

logo-samandehi

تبليغات متني

درباره ما

مجموعه تبلیغکار در سال 1387 با هدف ارائه روشی جدید برای تبلیغات کالا و خدمات که هم ارزان تر از همه روش ها باشد و هم تعداد مخاطب بیشتری را برای آگهی دهنده فراهم کند شکل گرفت. اکنون اکثر افراد جامعه بسیاری از نیاز های خود را در موتور های جستجو مانند گوگل جستجو می کنند و به همین دلیل ارائه دهندگان کالا و خدمات همیشه سعی دارند که با درج آگهی و تبلیغات در اینترنت در لیست جستجوی گوگل ظاهر شوند. تبلیغکار نیز به دلیل بهره بردن از نکات کلیدی سئو ، توانسته سهم قابل توجهی از نتایج گوگل را در بر بگیرد، این موضوع باعث افزایش بازده آگهی ها در تبلیغکار شده است.

همانطور که می دانید گوگل همیشه به صفحه اصلی هر سایتی بیش از صفحات داخلی آن اهمیت می دهد، به همین علت آگهی های ویژه که همیشه در صفحه اول تبلیغکار دیده می شوند، موفقت بیشتری در نمایش یافتن در نتایج جستجوی کاربران گوگل را دارند که این دقیقا هدف هر آگهی دهنده ای است.

تبلیغکار نیز با ارائه تعرفه های مناسب همیشه به کاربران توصیه کرده است که با ویژه سازی آگهی، علاوه بر جذب مشتری بیشتر ، مشتری ها را در اعتماد به آگهی یاری کنند.

با آرزوی موفقت و رضایت مشتریان تبلیغکار

صاحب امتیاز نماد الکترونیک: سینا مرندی

گواهی ثبت سایت تبلیغکار در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
Samandehiبرای بزرگنمایی عکس روی آن کلیک کنید

تماس با تبلیغکار

tablighkar_logo_about

About Tablighkar:

Tablighkar is a brand of advertising website which was founded in 2008 by Sina Marandi. This website is specially for Iranian ads and most of the Tablighkar visitors are Persian language, also we accept all legal advertisments in all languages. You can introduce your products, services and etc in two main way (free and premium) on internet and Google by Tablighkar.

اشتراک گذاری در فیسبوکاشتراک گذاری در تویتراشتراک گذاری در گوگل پلاس