خوش آمدید، مهمان! [ ثبت نام | ورود rss  | twitter  | Facebook

سرور پارس

تولید کننده انواع پیگتل و پچکورد سینگل مد و مالتی مد

  • نام : شرکت آرال
  • تلفن : 021-26205822
  • موبايل : 0912-7618311
  • استان : تهران
  • شهر : تهران
  • آدرس : بلوار آفریقا-خیابان گلفام-پلاک58-واحد18
  • وب سايت : www.aral-ict.com
  • پست الکترونيک : gmail.com@aral.ict.co
    آيدي ياهو :  
  • قيمت: تماس بگیرید....
  • آخرين بروز رساني: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • انقضاء: 58 روز, 6 ساعت
تولید کننده انواع پیگتل و پچکورد سینگل مد و مالتی مد
تولید کننده انواع پیگتل و پچکورد سینگل مد و مالتی مد - عکس 1تولید کننده انواع پیگتل و پچکورد سینگل مد و مالتی مد - عکس 2

تولید انواع پیگتیل و پچکورد فیبر نوری Pigtail و Patch Cord در انواع سینگل مد و مالتی مد Multi Mode و Single Mode, simplex , duplex با هر متراژ و هر نوع کانکتور مورد نیاز و درخواستی .
FC Connector
ST connector
LC connector
SC Connector
bear fiber
fiberlock
LCAPC
SCAPC
STAPC
FC/UPC
FC/APC
DIN
E2000
MT-RJ

اشتراک گذاری در فیسبوکاشتراک گذاری در تویتراشتراک گذاری در گوگل پلاس

محل تبلیغات شما


شناسه ارجاع آگهی: 7695274ce1fb11d0

آگهی های خدمات مخابراتي

متاسفانه هنوز برای این بخش، آگهی ارسال نشده است.

 

 

فروش تجهيزات مخابراتي فروش مودم تلبس پ

  • ارسال شده:۲۷ فروردین ۱۳۹۶  
  • فروش تجهيزات مخابراتي فروش مودم تلبس Cisco/tellabs/tainet/simens/huawie/patto n/ فروش به صورت كلي وتكي ، قبول سفارشات ، نصب وراه اندازي وپشتي...


     

     

    کیوسک اطلاع رسانی سالنی و outdoor

  • ارسال شده:۲۶ فروردین ۱۳۹۶  
  • شرکت سها پیمان - سازنده رک و جعبه فلزی انواع رک و سابرک آهني و آلومينيومي؛ رک شبکه، سرور، مخابرات، رک آلومينيومي AEG، رک IPC، رک outdoor IP54-IP55-...


     

     قیمت مناسب

    انجام فيوژن فيبر نوري وتست OTDR

  • ارسال شده:۲۴ فروردین ۱۳۹۶  
  • شركت پویش تجهیز صنعت پاسارگاد با ارائه خدمات تخصصي شبكه هاي مخابراتي و فيبر نوري شامل تامين تجهيزات ، مشاوره ، طراحي ، نظارت ، اجرا ، نصب و راه اندازي...


     

     

    تجهیزات Passive شبکه فیبرنوری

  • ارسال شده:۲۴ فروردین ۱۳۹۶  
  • ارائه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات Passive شبکه فیبر نوری تولیدانواع پچپنل wall Mount و Rack Mount , out door FTTH تولید انواع Patch cord , ...


     

     

    انواع مفصل فیبر نوری

  • ارسال شده:۲۴ فروردین ۱۳۹۶  
  • انواع مفصل فیبر نوری 2178s 3M 2178LS 3M network 12 و 24 کر SS 48 تا 144 کر M samjin 12 تا 72 کر مدل 403 Dome مفصل هوایی انواع کاست فی...


     

     

    فروش و تامین دستگاه تست فیبر نوری EXFO با انواع ما...

  • ارسال شده:۲۴ فروردین ۱۳۹۶  
  • فروش و تامین دستگاه تست فیبر نوری EXFO با انواع ماژول FTB-1 FTB-200 FTB-500 Power Meter FPM-300 Light source FLS-300 Visual Fault Locator FLS-...


     

     تماس بگیرید

    طراحی نصب ومشاوره پروژه های فیبرنوری ومخابراتی

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • شرکت نوین الکترونیک صنعت زندیگان ارائه دهنده خدمات در زمینه های: طراحی و نصب و را ه اندازی کلیه پروژه های مخابراتی طراحی و اجرای پروژه های فیبر نوری...


     

     تماس بگیرید

    فیوژن کابل فیبرنوری و نصب OCDF فیبر نوری

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • شرکت نوین الکترونیک صنعت زندیگان با نام تجاری ZEMI اولین توزیع کننده محصولات و تجهیزات فیبرنوری در استان مرکزی میباشد که در اسرع زمان کلیه لوازم مورد ...


     

     تماس بگیرید

    فروش انواع آداپتر تار فیبر نوری و تضعیف کننده فیب...

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • فروش انواع آداپتر تار فیبر نوری (Bare Fiber Adapter ) و تضعیف کننده فیبرنوری ( Attenautor ) انواع آداپترتار فیبر نوری موجود : 1) FC آداپتر فیب...


     

     تماس بگیرید

    فروش ویژه انواع کابل فیبر نوری

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • شرکت ZEMI اولین توزیع کننده لوازم و تجهیزات فیبرنوری در استان مرکزی میباشد که در اسرع زمان تمامی تجهیزات فیبرنوری را به تمام شهرهای کشورمان مخصوصا است...


     

     تماس بگیرید

    اورژانس شبانه روزی فیبر نوری ( فیوژن فیبرنوری )

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • اورژانس شبانه روزی فیبر نوری (رفع ایراد و فیوژن کابل فیبر نوری بصورت 24 ساعته ) شرکت ZEMI در 24 ساعت شبانه روز آماده میباشد تا قطعی کابل فیبر نوری ...


     

     تماس بگیرید

    تست و عیب یابی از کابل های مسی مخابراتی و ابزاردقی...

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • شرکت ZEMI با حسن شهرت در فروش تجهیزات مخابراتی و انجام پروژه های مخابراتی و ابزار دقیق ، جزء بزرگترین شرکتهای کشور محسوب میشود که در زمینه عیب یابی و...


     

      تماس بگیرید

    فروش ویژه OTDR فیبر نوری و آموزش رایگان تسترهای ف...

  • ارسال شده:۲۰ فروردین ۱۳۹۶  
  • دستگاه OTDR جزء مهمترین دستگاه های تستر فیبرنوری میباشد که جهت تست و تحویل پروژه و همچنین تعمیر و نگهداری لینک های فیبر نوری استفاده میشود.شرکت ZEMI...


     

     600

    تقویت آنتن موبایل در مشهد

  • ارسال شده:۲۸ اسفند ۱۳۹۵  
  • تقویت کننده آنتن موبایل در مشهد جهت تقویت امواج تلفن همراه  تقویت کننده آنتن تلفن همراه (تقویت آنتن موبایل) مشهد آیا میدانید چرا موبایل شما آنتن کام...


     

     تماس بگیرید....

    فیوژن فوجیکورا 80s فیبر نوری

  • ارسال شده:۲۱ اسفند ۱۳۹۵  
  • فروش فیوژن فوجیکورا80s ژاپن: - فیوژن 70S فوجیکورا - فیوژن 80S فوجیکورا فروش accessory فیوژن: -CLEAVER CT-30 - باتری فیوژن 60s -اکترود فیوژن 60...


     

     تماس بگیرید....

    فروش انواع کابلهای خاکی و کانالی فیبر نوری

  • ارسال شده:۲۱ اسفند ۱۳۹۵  
  • فروش انواع کابلهای فیبر نوری به شرح زیر می باشد: -کابل نوری ژله فیلد خاکی (obfc) - کابل نوری خشک خاکی (obuc) کابلهای کانالی: -کابل نوری ژله فیلد ک...


     

     تماس بگیرید....

    فروش تجهیزات پسیو و اکتیو فیبر نوری

  • ارسال شده:۲۱ اسفند ۱۳۹۵  
  • شرکت آرال افتخار دارد با هدف تولید ، تامین ، تجهیزات ، مشاوره و اجرای تخصصی شبکه های مخابراتی بخش عمده ای از نیاز دستگاههای دولتی و خصوصی کشور را با ا...


     

     تماس بگیرید....

    فروش دستگاهای تست فیبر نوری (otdr)

  • ارسال شده:۲۱ اسفند ۱۳۹۵  
  • فروش دستگاه های تست فیبر نوری و آنالیزر به شرح زیر می باشد: انواع دستگاه های EXFO: - FTB-500 - FTB-200 V2 - FTB-1 - AXS-110 - FIP -400 - FLS-24...


     

     تماس بگیرید....

    فروش فیوژن اسپلایسرسومیتومو،فوجیکورا 80s

  • ارسال شده:۲۱ اسفند ۱۳۹۵  
  • فروش فیوژن sumitomo: - taype 71-c - taype 81-c -z1c فروش فیوژن fujikura: -70s -80s -60s فروش متعلقات دستگاه: -باطریac/Dc Cleaver CT-30 Clea...


     

     تماس بگیرید....

    خدمات فیوژن فیبر نوری و انجام تست OTDR

  • ارسال شده:۲۱ اسفند ۱۳۹۵  
  • شرکت آرال افتخار دارد با بهره گیری از نیروهای متخصص و مهندسین مجرب خود پروژهای فیبر نوری را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن در تمام نقاط کشور به...